GUZELOGULLARI DUVAR KAPLAMALARI

Şirketimiz Artego Exelans markası ile 1994 yılından beri inşaat sektöründe su bazlı dekoratif boya , iç cephe , dış cephe ve kaplama ürünleri üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. Esenyurt Sanayi Bölgesinde toplam 3.000 m2 kapalı alan, içerisinde üretim yapmaktadır. Toplam fiili üretim kapasitesi dekoratif boya olarak 15.000 tondur. Bu kapasitenin %70’ini dış piyasaya sunmaktadır. dış ve iç pazarda Dağıtıcı Toptancı Bayiler, Perakandeci Bayiler ve Yapı Marketlerden oluşmaktadır.

Kalite Politikamız

GUZELOGULLARİ DUVAR KAPLAMA SAN TİC LTD İSO 9001-2008 Kalite Belgesi ile tüm ürünlerin üretimini ve proseslerini İSO 9001-2008 Kalite Güvence Sistemi ile sürdürmektedir.

Hedeflerimiz

Artego Boya’nın 2010-2020 yılı hedefleri; Ulusal & Global Standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; Kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapılması, üretilen yüksek değerli ürünlerin her türlü piyasa rekabet şartlarında müşteriye zamanında sunulmasıdır. Teknolojik ürünlerin Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir. Artego bunların yanında doğaya saygı çerçevesinde gerekli çalışmaları ve yatırımları sosyal sorumluluğu gereği titizlikle sürdürmektedir.